+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Produkty

Kategorie produktów

Kategorie produktów

Renz

Produkty > Renz

Opis kategorii

Możemy zaproponować naszym klientom urządzenia przeznaczone do oprawy spiralnej materiałów introligatorskich, których producentem jest cenione na całym świecie niemieckie przedsiębiorstwo Renz. Do najważniejszych elementów tej oferty należą przede wszystkim takie maszyny, jak:

  • półautomaty do oprawy spiralnej,
  • perforatory kalendarzy i bloków,
  • zaciskarki do spiral.

Za pomocą wymienionych wyżej urządzeń możliwe jest tworzenie chociażby kalendarzy, bloków, dokumentów w oprawie spiralnej drutowej lub plastykowej. Do ich największych atutów należy chociażby możliwość szybkiej oprawy i duża elastyczność wyboru. Elektryczne urządzenia pozwalają na znaczne przyspieszenie pracy i zwiększenie wydajności, choć firma Renz zapewnia również akcesoria, obsługiwane manualnie typu bindownice z funkcją zamykania spirali.

Ważnym atutem oferowanych bindownic, perforatorów czy zaciskarek jest także szeroki zakres wymiarów, szczególnie w zakresie długości czy grubości oprawianych elementów. To także stosunkowo lekkie urządzenia o zwartej budowie, które dzięki temu nie będą zajmować wiele miejsca w drukarni.