+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Produkty

Kategorie produktów

Kategorie produktów

Perforatory automatyczne

Produkty > Oprawa spiralna > Perforatory automatyczne

Opis kategorii

W zakładach przemysłowych z branży poligraficznej, gdzie często realizowane są duże zamówienia, wymagana jest automatyzacja możliwie jak największej ilości procesów. Dotyczy to każdej części realizacji zlecenia – od drukowania, przez obróbkę introligatorską arkuszy. W tej kategorii udostępniamy rozwiązania znajdujące się pomiędzy tymi etapami, a mianowicie wykonywanie otworów okrągłych i kwadratowych. W tym celu stosuje się perforatory automatyczne, które umożliwiają wykonanie otworów pod kalendarze, notesy, zeszyty czy inne artykuły papierowe.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w podajniki wysokiego stosu lub dwupółkowe podajniki typu paternoster, umożliwiające ciągłą pracę. W zależności od wybranego modelu mogą być również wzbogacone o nowoczesne systemy pozwalające na odbiór arkuszy o zróżnicowanych gramaturach.

Dla osób poszukujących kompleksowych urządzeń została przygotowana bigówka CYKLOS GPM-450 AIRSPEED z perforacją przerywaną, krążkową, kwadratową czy nawet pod zawieszki Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych urządzeń zostały zamieszczone na podstronach produktowych – obejmuje to charakterystykę, wyposażenie podstawowe i opcjonalne, a także parametry techniczne.