+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Produkty

Kategorie produktów

Kategorie produktów

Wstawianie bloku w okładkę

Produkty > Oprawa twarda > Wstawianie bloku w okładkę

Opis kategorii

Nasza oferta obejmuje urządzenia przeznaczone do sklejenia zadrukowanych arkuszy papieru z oprawą twardą w trwały oraz estetyczny sposób. Przygotowaliśmy rozwiązania, dzięki którym wstawianie bloku w okładkę może się odbyć łatwiej i sprawniej – niezależnie czy wybiorą Państwo maszyny półautomatyczne czy w pełni zautomatyzowane. Wszystkie doskonale sprawdzają się w profesjonalnych drukarniach, przyjmujących i realizujących zlecenia na skalę masową. Dzięki wysokiemu stopniu zaawansowania technologicznego dostępnych u nas urządzeń, do ich obsługi wymagany jest wyłącznie jeden operator.

Jeżeli poszukują Państwo w pełni automatycznego rozwiązania, zdecydowanie zachęcamy do bliższego zapoznania się z modelem MITABOOK producenta Digibook. Po zaprogramowaniu specyfikacji technicznej poprzez intuicyjny panel dotykowy, operator musi jedynie wprowadzić gotowe arkusze i oprawy twarde do maszyny, a resztę wykona za niego urządzenie. Dla zwiększenia funkcjonalności można z powodzeniem rozbudować produkt o dodatkowe moduły, a w tym czytnik kodów kreskowych czy rolki prasujące.
Polecamy także półautomatyczną maszynę do zawieszania bloków marki Samed Innvovazioni, wymagający większego zaangażowania operatora w cały proces, poprzez manualne ustawianie okładki.