+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Produkty

Kategorie produktów

Kategorie produktów

Oprawa w spiralę zamykaną

Produkty > Oprawa spiralna > Oprawa w spiralę zamykaną

Opis kategorii

Od narzędzi ręcznych, przez komfortowe modele elektryczne, po zaawansowane technologicznie urządzenia półautomatyczne i automatyczne. W ofercie Grafmasz występują rozwiązania, dzięki którym powstanie estetyczna i trwała oprawa w spiralę zamykaną. Najczęściej można je spotkać w kalendarzach oraz notesach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je również w materiałach promocyjnych czy artykułach szkolnych. To oczywiście przekłada się na zwiększoną liczbę tego rodzaju zleceń kierowanych do firm poligraficznych.

Jeżeli chcą Państwo, aby urządzenia do wykonywania oprawy w spiralę zamykaną stały się częścią wyposażenia zakładu, zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Udostępniamy elektryczne zaciskarki oraz wysokowydajne półautomaty do kalendarzy i notesów (drut podwójny, zamykany) – opcjonalnie wyposażone w podajnik zawieszki.

Dla osób poszukujących w pełni zautomatyzowanych rozwiązań polecamy linię RENZ INLINE 500 COMPACT, która rozpoczyna swoją pracę od perforacji, następnie przenosząc arkusze do kolejnej sekcji. Po więcej informacji odsyłamy do poszczególnych podstron, gdzie również można znaleźć przydatne wideo instruktażowe.