+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Produkty

Kategorie produktów

Kategorie produktów

Sinajet

Produkty > Sinajet

Opis kategorii

Sinajet dostarcza plotery tnące na szereg rynków europejskich. Plotery Sinajet w mniejszych formatach to idealne rozwiązanie dla drukarń cyfrowych oraz firm produkujący wzorniki. Brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki. Gwarantuje to oszczędność czasu i redukcję kosztów. Plotery w większych formatach znajdują zastosowanie w firmach specjalizujących się w wycinaniu kształtów z różnorodnych materiałów.

Urządzenia Sinajet cechuje wysoka automatyzacja i prosta obsługa. Wystarczy wysłać uprzednio przygotowany plik. Wyeksportowany z programu CorelDRAW lub Adobe Illustrator plik w formacie DXF, PLT lub HP/GL do sterownika plotera dostosuje odpowiednie parametry pracy. Resztę wykona za nas samo urządzenie. Zależnie od używanego materiału i formatu arkusze mogą być podawane, ręcznie lub automatycznie. Istnieje również możliwość pobierania arkuszy z roli.

W wersji podstawowej plotery tnąco-bigujące Sinajet są wyposażone w noże wleczone dedykowane do cięcia materiału o grubości do 2 mm oraz bigowania. Wybrane modele umożliwiają zastosowanie noży tangencjalnych do cięcia materiałów o grubości do 5 mm lub oscylacyjnych do grubości nawet 50 mm. Możliwe jest także zastosowanie noży rotacyjnych dedykowanych do cięcia tkanin.