+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

Rozwiązania Grafmasz w drukarni EUROCENT Opole

22 maja 2018

Eurocent z Opola to firma działająca w branży poligraficznej od 2006 roku, która współpracuje z agencjami reklamowymi i fotografami oraz wykonuje szereg projektów indywidualnych. Eurocent posiada park maszynowy umożliwiający wykonanie druku w technologii cyfrowej- Konica Minolta AccurioPrint C2060L- ,offsetowej jak również druk wielkoformatowy.  W kwietniu br. park maszynowy wzbogaciły 3 urządzenia wykańczające z oferty GRAFMASZ – wyłącznego dystrybutora marek Cyklos i Vivid Laminating w Polsce.

            Pierwszą z nich jest bigówka półautomatyczna GPM450SA czeskiego producenta Cyklos pozwalająca na bigowania i perforację arkuszy o szerokości do 450mm z wielokrotnymi bigami w jednym przejeździe papieru lub kartonu i wydajności do 1500 ark./godzinę.

            Pozostałe dwa urządzenia pozwalają wprowadzić nową jakość do procesu laminowania. Są to foliarka Matrix 370P z dodatkowym odwijaczem folii do złocenia bezmatrycowego oraz laminator wielkoformatowy Easymount EM-S1600H. Oba rozwiązania dostarczane przez angielską firmę Vivid Laminating  zostały zainstalowane przez serwis Grafmasz, który wykonał również szkolenie z obsługi.