+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Produkty

Kategorie produktów

Kategorie produktów

Grafmasz

Produkty > Grafmasz

Opis kategorii

Dla klientów, którzy szczególnie cenią polską myśl techniczną, proponujemy maszyny firmy Grafmasz, produkującej swoje urządzenia na terenie Opatowa. Do najważniejszych sprzętów introligatorskich wytwarzanych przez polskiego producenta należą chociażby:

  • gilotyny do papieru- krajarki,
  • kaszerówki,
  • maszyny do wykrawania etykiet

Najważniejsze atuty:
Istotnymi parametrami maszyn introligatorskich Grafmasz jest chociażby zgodność ich wykonania z europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa. Nie jest to jedyny ich atut, gdyż należy do nich również cicha praca, funkcjonalność, korzystny stosunek ceny do jakości, możliwość szybkiego czyszczenia i smarowania. Oferujemy również dostęp do wszystkich części zamiennych, również do starszy egzemplarz
y produkowanych przez nas maszyn. Jest to sprzęt, który ze względu na łatwą obsługę przeznaczony jest dla szerokiego grona użytkowników.

Oferowane urządzenia dają również duże możliwości zastosowania w celu przygotowywania zróżnicowanych produktów poligraficznych W przypadku gilotyn możemy zapewnić dodatkowe funkcje zapewniające przede wszystkim bezpieczeństwo pracy operatorów oraz ergonomię pracy.