+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Aktualności

Rema Days 2020

17 Sty 2020

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska O17 w hali F.

Zaprezentowaliśmy na targach rozwiązania oferowane od lat jak i szereg absolutnych nowości. W czasie targowych prezentacji wykonywaliśmy produkty tj. bezmatrycowo wycinane pudełka na ploterze tnącym z elementami złoconymi w oparciu o foliarki, oraz drukarkę do złocenia. Pierwszy raz pokazywaliśmy również produkowane prezz nas zestaw do kaszerowania i montażu okładek.

 


Strefa najpopularniejszych rozwiązań z ostatnich lat

Krajarka Grafmasz G52 H  naszej produkcji o szerokości cięcia 52 cm z dociskiem hydraulicznym i intuicyjnym programatorem.

Foliarka ręczna EL 380 HP o bardzo solidnej konstrukcji, dużym, chromowanym wałku laminującym, wyposażona w nawijacz ułatwiający wykonywania na maszynie bezmatrycowego złocenia zadruków cyfrowych.

Foliarka Matrix 370 P będąca od 10 lat trzonem naszej oferty dla drukarń cyfrowych. Urządzenie z automatycznym wykrywaniem zakładki, płynnie regulowanym dociskiem pneumatycznym, prostowaniem i separacją arkusza oraz opcjonalną nawijarką do złoceń.

Bigówko-perforówka automatyczna GPM 450 AIRSPEED wyróżniająca się najszerszym na rynku zestawem opcjonalnych narzędzi do różnorodnych prac (bigowanie, perforacja przerywana całościowa lub fragmentaryczna, perforacja otworów pod oprawę spiralną i grzbietem plastikowym , perforacja całościowa krzyżowa, nacinanie krążkowe) pracująca w linii z falcerką Trifold 360 pod arkusze o gramaturze do 350 gsm.

Ręczne i elektryczne urządzenia do oprawy spiralnej RENZ i GBC (bindownica Renz  SRW 360, perforator RENZ DTP 340 M, perforator GBC Magnapunch PRO).


Strefa nowości

Kaszerówka GM 520 naszej własnej produkcji służąca w wersji podstawowej do nakładania na gorąco kleju na arkusze do 220 gsm z opcją rozbudowy o moduł do nakładania kleju na sztywne powierzchnie lub stół do montażu okładki twardej z ręcznym modułem zawijającym i prasującym.

Ploter tnąco-bigujący LST-0604 do wycinania pudełek, cięcia etykiet,nacinania papieru samoprzylepnego,  a także bigowania w nakładach cyfrowych kompatybilny z najpopularniejszymi programami graficznymi

Drukarka do złocenia bezmatrycowego Flat Bed Foil Printer jest znanym jużna rynku rozwiązaniem, lecz po raz pierwszy będzie prezentowana na targach Rema Days na naszym stoisku. Urządzenie  nanosi kolorową folię na płaskich powierzchniach bezpośrednio z plików przygotowanych na komputerze (możliwość dodania pożądanego charakteru czcionki). Wystarczy podłączenie drukarki do komputera i zainstalowanie bardzo prostego oprogramowania, które umożliwia drukowanie od zara

Oklejarka K8 stanowiąca kontynuację popularnej od lat na naszym rynku serii oklejarek 976/986, od premiery  latem 2019 oklejarki pracują już w kilkunastu polskich drukarniach.

Bigówko-perforówka półautomatyczna  GPM 450 VERSA to nowa wersja popularnego od lat na rynku modelu SA rozbudowana o możliwość użycia nowych rodzajów narzędzi (perforacja fragmentaryczna, perforacja otworów pod oprawę spiralną i grzbiet plastikowy), jest to także jedyna półautomatyczna bigówka na rynku mogąca być w prosty sposób połączona w linię z falcerką TRIFOLD.

Utrząsarka JOGGA to najnowsze urządzenie z oferty czeskiej firmy Cyklos idealne dla drukarń cyfrowych pracujących na arkuszach w formacie SRA3