+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

REMA DAYS 2019 – te produkty będziemy w czasie targów wykonywać “na żywo”

5 Lut 2019

Prezentowany na stoisku park maszynowy umożliwi produkcję na żywo kalendarzy ściennych z zawieszką, spiralowanych notesów z okładką tekturową o grubości do 2 mm z zaokrąglonymi narożnikami, broszur szytych oraz foliowanych folderów łamanych na pół i w „Z”.  Obróbkę introligatorską na stoisku wspierać będzie produkowana przez Grafmasz hydrauliczna krajarka do papieru G 52 H. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i prześledzenie procesu produkcji wyżej wymienionych prac cna żywo.

Przypominamy, że po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie pełen przekrój oferty niemieckiego Renza w zakresie urządzeń do oprawy spiralnej. Prezentacja obejmie dwa modele automatów do perforacji Autopunch 300 Compact i Autopunch 360, półautomat do oprawy Mobi 500, elektryczne perforatory i zaciskarki do spirali oraz ręczne urządzenia do niskonakładowej oprawy w spirale zamykane i wkręcane.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się także rozwiązania czeskiego Cyklosa – 2 modele automatycznych bigówko-perforówek SPEED i AIRSPEED  pracujących w linii z urządzeniem falcującym arkusze o gramaturze do 350 gsm TRIFOLD, półautomatyczna bigówka GPM 450 SA, automatyczny perforator rotacyjny RPM 350 oraz okrawacz naroży CCR 40.

Na stoisku zaprezentowane zostaną także 3 modele foliarek o różnym stopniu automatyzacji (wśród nich foliarka Matrix w wersji półautomatycznej z opcjonalnym podajnikiem automatycznym) z możliwością wykorzystania ich również do złocenia wydruków cyfrowych (wizytówki, kartki okolicznościowe, zawieszki i wiele innych), najnowsza zszywarko-falcerka KASFOLD angielskiego producenta Kas Paper Systems.