+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

Partnerzy Grafmasz na targach Photokina 2018

19 Wrz 2018

W najbliższą środę (26 września) rozpoczynają się w niemieckiej Koloni najważniejsze targi branży fotograficznej Photokina 2018. Wśród wystawców nie zabraknie współpracujących z nami producentów, których jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na polskim rynku.

SAMED INNOVAZIONI (hala 4.2, stoisko F019) zaprezentuje absolutnie premierowo urządzenie PHOTOFOLD. Jest to urządzenie składające się z modułu bigującego, falcującego i klejącego bloki pod produkcję fotoalbumów w technologii Hotmelt z prędkością nawet do 25 cykli na minutę. Więcej informacji na temat urządzenia dostępne po kliknięciu na link, a także  już  wkrótce na naszej stronie internetowej.

PHOTOBOOK (hala 3.1, stoisko A041) zaprezentuje natomiast automat do produkcji bloków pod produkcję fotoalbumów MITABLOCK 450. Urządzenia pod marką Photobook zostały opracowane  w celu wypełnienia luki między urządzeniami półautomatycznymi a kosztownymi maszynami wykorzystywanymi do produkcji wysokonakładowej. MITABLOCK to urządzenie tworzące bloki składające się z uprzednio zbigowanych i  sfalcowanych na pół składek zadrukowanych tylko z jednej strony (wyposażone w stację bigującą, falcującą i klejącą) . Pojedyńcze składki są sklejanie ze sobą na całej powierzchni na gorąco (klej Hotmelt). Każdy z arkuszy jest przesuwany z perfekcyjną precyzją przez rolki transportowe do stołu roboczego i odpowiednio na nim układany. Następne każdy arkusz jest dociskany do poprzedniego arkusza. Gotowy blok jest automatycznie wykładany. Urządzenie cechuje solidna konstrukcja, intuicyjna obsługa, łatwa kalibracja pod różnego rodzaju prace. Pożądane parametry bloku operator wpisuje na panelu sterowania.  Więcej informacji na temat urządzenia dostępne po kliknięciu na link

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów i wzięcia udziału w prezentacjach omówionych rozwiązań!