+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

Paperflow 2017 – zaproszenie na prezentację urządzeń SCS Automaberg

8 Wrz 2017

Paperflow jest imprezą organizowaną przez czołowych włoskich producentów maszyn skierowaną do drukarń, a w szczególności firm specjalizujących się w produkcji książek i opakowań.

Jako jeden z wystawców zaprezentuje się firma SCS Automaberg, którego jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na polskim rynku. Zaprezentowane zostaną następujące urządzenia

Trim & Perf – wielofunkcyjna, automatyczna linia introligatorska umożliwiająca sztancowanie, cięcie, perforację przerywaną, perforację narożników, perforację otworów pod oprawę spiralną, zaokrąglanie narożników.

2 HCR – półautomat do zaokrąglania rogów okładki twardej

2 HCC – półautomat do okrawania rogów

Easy Fly – trymer czołowy do książek z okładką ze skrzydełkami

DCH 200- automat sztancujący do papieru i tektury falistej.

Prezentacja  odbędzie się w dniach 28-29-30 września oraz 5-6-7 października we włoskiej miejscowości Brusaporto znajdującej się w pobliżu lotniska Bergamo, które jest bardzo dobrze skomunikowane z większością polskich lotnisk.

Udział w imprezie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów dotyczących warunków uczestnictwa w imprezie.

Dodatkowe informacje o imprezie są dostępne pod linkiem http://www.paperflow.eu//en

W imprezie weźmie również udział trzech innych włoskich producentów maszyn:

Peroni – urządzenia do wklejania gumki na długopis w notesach, oraz  płaskiej gumki do okładek twardych lub książek,

Solema – urządzenia do produkcji pudełek, rozcinania, bigowania, nacinania i cięcia poprzecznego tektury litej i falistej, maszyny do składania kratownic z tektury falistej

Tecnomac – laminatory.