+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

Nowa wycinarka wizytówek Morgana Autocut Pro już dostępna!

16 Paź 2018

Najnowsze urządzenie Morgana Systems zostało skonstruowane z myślą o drukarniach cyfrowych poszukujących wielofunkcyjnych, zautomatyzowanych i wydajnych rozwiązań umożliwiających wykonanie szerokiej gamy produktów tj. wizytówki, karty, zaproszenia itp.

Autocut PRO jest wyposażony w moduł tnący nożami krążkowymi wzdłużnie oraz poprzeczną gilotynę co pozwala na wycięcie do 500 wizytówek w ok. 2 minuty.

Funkcjonalność urządzenia poszerza wbudowany moduł wydajnej bigówki z możliwością bigowania nawet 5000 arkuszy na godzinę. Urządzenie posiada niezawodny system pobierania arkuszy oparty na pasie podsysowym  zaprojektowanym dla arkuszy o różnorodnych grubościach i właściwościach. Specjalna konstrukcja eliminuje ryzyko powstania zarysowań.

Dodatkowo czytnik marek gwarantuje odpowiednią kalibrację pozycji cięcia/bigowania wydruków cyfrowych.  Urządzenie posiada również czujnik podwójnego pobrania arkusza.

Autocut Pro może pracować również w linii z falcerkami Morgana Autofold Pro i stanowić linię pozwalającą na bigowanie, falcowanie i wycinanie użytków

.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie umówienia się na prezentację urządzenia na zywo!