+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

DHR Kontakt z nową krajarką hydrauliczną

23 Paź 2017

Dostarczyliśmy kolejną krajarkę hydrauliczną w wersji G73 H. Od kliku lat mieszcząca się w Bełchatowie drukarnia DHR Kontakt użytkowała mniejszy model z napędem elektro-mechanicznym G53 również produkowany przez GRAFMASZ w Opatowie. Pozytywne doświadczenia z tą krajarką skłoniły drukarnię do wyboru urządzenia tego samego producenta, tym razem w wersji hydraulicznej . DHR Kontakt drukuje na urządzenia Xerox, m.in. C75 Press i współpracuje z agencjami reklamowymi. Posiada również druk wielkoformatowy. Zakup większej krajarki był podyktowany chęcią docinania u siebie arkuszy pod formaty cyfrowe z większych formatów.

G73H to krajarka produkowana przez Grafmasz od kilku lat w wersji z pełnym napędem hydraulicznym noża i docisku. Wyposażone jest standardowo w napowietrzne stoły oraz stoliki boczne. Sterowanie odbywa się poprzez 7 calowy profesjonalny programator z ekranem dotykowym.
Grafmasz dostarcza obecnie większość produkowanych krajarek na rynki zagraniczne i tylko w 2017 roku były one prezentowane na targach w Barcelonie, Paryżu, Chicago Mediolanie, Dublinie , Pradze i Bukareszcie.