+48 22 868 19 86 biuro@grafmasz.pl

Aktualności

Automatyczny perforator RENZ AP 300 Compact – premierowa prezentacja na Rema Days

15 Sty 2019

W czasie lutowych targów na naszym stoisku zaprezentujemy po raz pierwszy w Polsce najnowszą wersję automatycznego perforatora AP 300 compact niemieckiego RENZA.

Unikalny system „Two-finger” zapewnia doskonały odbiór arkuszy o zróżnicowanych gramaturach – urządzenie jest dedykowane do perforacji bloków arkuszy oraz kartonów o grubość nawet do 2 mm (w opcjonalnej, rozbudowanej wersji) w formacie maksymalnym 320 x 300 mm. Perforator cechuje prosta obsługa poprzez panel, a także szybka wymiana listew perforujących i szybka zmiana formatu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i wzięcia udziału w prezentacji urządzenia. Sperforowane na maszynie bloki będą następnie oprawiane w spiralę za pomocą półautomatu RENZ Mobi 500.

Na naszym stoisku nie zabraknie również innych urządzeń z oferty firmy RENZ (automatyczny perforator AP 360, bindownice, perforatory elektryczne DTP 3490M i Punch 500, zaciskarka elektryczna ECL 500, urządzenie do oprawy w spirale wkręcane SPB 360), a także półautomatycznych i automatycznych bigówek firmy Cyklos pracujących w linii z modułem falcującym Trifold foliarek z opcją złocenia. Listę prezentowanych maszyn uzupełnią nasza krajarka do papieru G52H i zszywarko Falcerka Kasfold 3000.