+48 22 868 19 86 lp.zsamfarg@ofni

Aktualności

Krajarki Grafmasz na targach międzynarodowych

7 Paź 2019

Krajarki polskiego producenta GRAFMASZ zdobyły w ostatnich latach uznanie na wielu rynkach międzynarodowych. Dzięki obecności m.in. na targach Drupa 2012 i 2016 pozyskano kilkudziesięciu dystrybutorów. Obecnie ponad 80% produkcji firmy kierowane jest na eksport, a główne rynki to Europa i Ameryka Północna, jednakże producent posiada również dystrybutorów w Ameryce Południowej, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.
Wrzesień i październik 2019 roku obfitują w serię wydarzeń, podczas których firma wraz z lokalnymi partnerami prezentuje swoje wyroby tj. gilotyny do papieru na targach i dniach otwartych.
Odbyły się już takie imprezy jak: The Print Show w Birmingham, Anglia oraz Canon Production Printing Days  w Poing, Niemcy, gdzie krajarka G73H była prezentowana wraz z najnowszymi urządzeniami do druku produkcyjnego Canon oraz maszynami introligatorskimi wyłącznie renomowanych producentów.  W ubiegłym tygodniu Grafmasz uczestniczył również wraz ze swoim amerykańskim przedstawicielem w targach PRINT 19 w Chicago.
Kolejne imprezy na których prezentowane będą polskie krajarki w bieżącym miesiącu to:

  • PRINT & SIGN Romania w dniach 9-12 października w Bukareszcie
  • PRINT FAIR 19 w dniach 23-24 października w Wiedniu
  • PRINTING UNITED 19 w 23- 25 października w Dallas, USA.